Homewrecker Men


There's no reason to cheat! If you're not happy or sexually satisfied with your other half. Instead, report a do the right thing and end the relationship!


Married men, if you made your vows, honor and respect yourself enough to keep them! Do not let yourself become an article in "Homewrecker Men".

Maciej Setniewski fakes status, no condoms, spreads AIDS艾滋病

Hong Kong Polish Lead-8 architect Maciej SETNIEWSKI likes Design Photography Architecture BUT he loves having s*x on crystal meth Ghb. Me and him on and off FWB dating because I am from Taipei. He told me to visit his flat in Sheungwan, a s*x party with 8 people. I asked him if the condom he is wearing, he said “yes” and he is safe and PREP, and I found out he his no condom, and read about he is Hiv+ online. i can only want to warn you the readers. HE IS THE the one who gave me the virus, the handsome face liar sweet talk and would like to e*******e inside with no condom. Horrible liar disease spreader and the doctor said I may have other STDs, HPV or HepC

Post Your Story NOW!

Homewrecker Women or Homewrecker Men Location

5 / 5. 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

5
(1)
1

Comments

 1. sh!tLead8 polski starszy asystent dyrektora biała Supremacy Maciej Igor Setniewski on jest królowa ryżu.
  Jest klinicznie uzależniony od maratońskiego seksu z metamfetaminą, który uwielbia pornografię i uprawia seks bez prezerwatywy z azjatyckimi mężczyznami. Jest narcystycznym inkulatorem, patologicznym kłamcą, antagonistą worków z szumowiną pozbawioną sumienia, pozbawioną sumienia, złą i zepsutą, bezduszną, spragnioną pieniędzy pustych, sukinsynem.
  Ma kompleks: jest rasistowski wobec Chińczyków i dyskryminuje ich kulturę, ale ma obsesję na punkcie pieprzonego chińskiego męskiego odbytu. Właśnie dlatego lubi ostry obelżywy seks S&M z nimi w łóżku i bycie apodyktycznym męskim szowinistą za dnia. http://www.MaciejIgorSetniewski.com spotyka wszystkich swoich przyszłych przyjaciół za ruchanie się w gejowskiej saunie HuTong w Mongkok Kowloon w Hongkongu.
  Jego rytuał jest bardzo wysoki CHEM – na GHB, kryształach Meth, pøppersach i viagrze. Dosłownie pozostaje nago w mglistej łaźni parowej, aż wstanie słońce.
  Jest tak dumny ze swojego włączenia, że nigdy nie przegapił żadnego męskiego odbytu. Bez prezerwatyw rucha się z każdym azjatyckim krokiem do łaźni parowej. Jedna wieczorna wizyta może zarazić dziesiątki innych osób HIV. To jest poza zagrożeniem dla zdrowia publicznego. On jest tykającą bombą czasu.Ten niski diabeł życia prawdopodobnie jest zbieraczem chlamydii, brodawek narządów płciowych, rzeżączki. Zapalenie wątroby, opryszczka, HPV, kiła
  na tylnych schodach swojego domu wiąże i knebluje niewolnika seksualnego Kelvina Lee (klvn10) i zaprosił jednego lub dwóch przyjaciół na ofensywny, gwałtowny maraton seksualny na temat narkotyków. Są tam głównie po to, aby nagrać wideo Macieja, który godzinami penetruje Kelvina.
  Kelvin Lee to tania motyka bez szacunku, a http://www.MaciejIgorSetniewski.com jest dziwką seksualną i podglądaczem p***o. Zasługują na każdą swoją chorobę, nie mają prawa udawać, że są chronione przez PrEP i nie są nosicielami wirusa HIV. Czy możesz sobie wyobrazić czołganie się z nimi do łóżka lub pracę z nimi, te niemoralne, pieprzone chory w Hongkongu brudne świnki brudne kulki śluzu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This website is protected by RSFirewall!